UNIFREEZE Górzno - Victoria Lisewo  6:1  ( 1:1 )

bramki:  Jabłoński x3, Nowakowski, Cellmer Ł, Sternicki /U/ -  Lewandowski /V/

UNIFREEZE:  Bieńkowski - Niedbalski, Bojanowski, Guth, Argalski - Zamkowski, Łęgowski, Gajewski, Łukaszewski - Nowakowski, Cellmer

na zmiany weszli:  Jabłoński, Kowalski, Lewandowski D, Sternicki

Victoria:  Moch - Rydzyński, Ostałowski, Klafaczyński, Machalski, Tyburski, Bartoszewski, Bensch, Lewandowski, Krzyżański

na zmiany weszli:  Walandowski, Makowski

*  Relacja... okiem gospodarzy

Relacja:  W środowe popołudnie gościmy u siebie drużynę Victorii Lisewo. Na mecz wyszliśmy w nieco eksperymentalnym składzie w stosunku do poprzedniego meczu. Drużynę z Lisewa znaliśmy z poprzedniego sezonu, mogliśmy się więc spodziewać szybkich i dobrych technicznie zawodników. Rozpoczęliśmy mecz bardzo spokojnie, chcieliśmy uniknąć błędów z przeszłości. Dwie stuprocentowe akcje zmarnował Jakub Nowakowski, lecz odkupił swoje winy kilka minut później strzelając na 1-0.
Victoria groźnie kontrowała grając prostopadłe piłki między obrońców, lecz bardzo dobrze  przy tych piłkach zachowywali się obrońcy, jak również bramkarz. Kolejna prostopadła piłka  padła jednak łupem napastnika z Lisewa. Jakub Bojanowski próbował ją wybić, lecz niefortunnie strzelił do własnej bramki. Na przerwę schodzimy z remisem 1-1.
Po przerwie zostaje wprowadzony Damian Jabłoński. Swoją obecność na boisku zaznacza  już  po 2 minutach gry strzelając bramkę na 2-1. Po golu przejęliśmy inicjatywę na boisku, kolejną bramkę w sezonie dokłada Łukasz Cellmer. Następne dwie bramki są dziełem Jabłona, który jak widać lepiej spisuje się na boisku po wejściu z ławki. Hat-trick Damiana Jabłońskiego i na  tablicy widniało 5-1. Swoją bramkę strzela również Dawid Sternicki, mecz kończy się wynikiem 6-1 . Zagraliśmy kolejny dobry mecz, ale jest jeszcze bardzo dużo do poprawienia i mamy czego się uczyć. Następny sprawdzian już w niedziele z Cyklonem Kończewice na wyjeździe.