Naprzod Jablonowo II 0:3 Wisła Grudziądz

Węgrowianka Węgrowo - Unifreeze Górzno 0-5

Skład: Bieńkowski - Argalski, Guth, Bojanowski, Niedbalski - Lewandowski J, Gajewski, Łęgowski, Zamkowski - Jabłoński, Kowalski

Na zmiany weszli: Lewandowski D, Sternicki, Cellmer Ł, Łukaszewski, Nowakowski

Bramki: Kowalski x2, Lewandowski D, Cellmer Ł, Łukaszewski

Relacja : Dnia 31 sierpnia długo wyczekiwana liga stała się faktem . Drużyna pojechała zainaugurować sezon w Węgrowie , z miejscową Węgrowianką . Trener miał do dyspozycji bardzo szeroką kadrę , z 5 zawodnikami rezerwowymi . W całkiem nowym zestawieniu wyszliśmy na boisko. Mecz rozpoczął się od twardej gry w środku pola , przeważaliśmy lecz bezbramkowy rezultat się utrzymywał ... aż do 12 minuty , wtedy Patryk Kowalski znalazł się w sutuacji jeden na jednego z obrońcą , i nie miał problemów żeby go przejść i wyjść naprzeciw bramkarza , i w ostateczności go pokonać 1-0. Bramka dodała skrzydeł szarżowaliśmy skrzydłami i środkiem pola , pod każdym aspektem byliśmy lepsi od drużyny z Węgrowa . Kolejne bramki wydawały się kwestią czasu . W 23 minucie Swoją szybkość wykorzystuje Damian Jabłoński , wpada w pole karne i popisuje się świetną asystą , Patryk Kowalski dokłada noge i mamy   2:0. Minute później  sędzia pokazuje żólty kartonik Damianowi Argalskiemu za pierwszy jego faul w meczu... Schodzimy na przerwe , w której trener dokonuje 3 zmian  , zmiany owocują w 47 minucie , w której wprowadzony z ławki Damian Lewandowski wykorzystuje świetną centrę z rzutu rożnego i strzałem głową podwyższa na 3-0 . Trener dokonał kolejnych 2 zmian , i znowu się nie pomylił . Łukasz Cellmer , w swoim stylu położył na ziemie bramkarza i umieścił piłke w pustej bramcę , 4-0 . w 69 minucie kuriozalne zachowanie zawodnika Węgrowianki we własnym polu karnym , zagrywa piłke ręką . Rzut karny egzekwował Damian Łukaszewski 5-0 i takim też wynikiem kończy się to spotkanie. Trener i zawodnicy byli zadowoleni z postawy drużyny w tym spotkaniu . Bardzo cieszą pierwsze 3 punkty zdobyte na starcie sezonu.