Naprzod Jablonowo II 0:3 Wisła Grudziądz

Kolejne zwycięstwo trampkarzy.

Kanonada w Najmowie...

.

RolKo Konojady - UNIFREEZE  Górzno  0:19  (0:9)

bramki Łęgowski Karol x5, Lewandowski Paweł x4, Gajewski Krystian x3, Cellmer Łukasz x2

oraz po 1 : Niedbalski K, Kowalski P, Zamkowski B, Sternicki D i Nowakowski J.

UNIFREEZE :   Bieńkowski - Kowalski, Gajewski, Guth, Niedbalski - Zamkowski, Łęgowski, Lewandowski D, Lewandowski J - Cellmer, Lewandowski P.

na zmiany wchodzili :   Sternicki, Nowakowski i Łukaszewski

Relacja :   Dzisiaj graliśmy z ostatnią w tabeli drużyną z Konojad. Miał to być dla nas łatwy mecz i taki też był... Bardzo szybko uzyskaliśmy trzy-bramkowe prowadzenie, a kolejne gole to była tylko kwestia czasu. Rywale praktycznie nie wychodzili z własnej połowy.  Do przerwy ustaliliśmy wynik  9:0.

W drugiej połowie graliśmy więcej piłką, co odniosło zamierzony skutek i zdobyliśmy kolejne bramki. Ostatnie 10 minut meczu... to nieustanna walka o ustanowienie nowego rekordu klubu. Zabrakło tylko jednej bramki, by go ustanowić i chociaż sytuacje sobie stworzyliśmy, to tym razem nie udało się ich wykorzystać.

Wynik mógłby być jeszcze bardziej okazały, lecz wielokrotnie zabrakło wyrachowania i spokoju a w niektórych sytuacjach przeszkodził stan murawy w Najmowie, na którym rozgrywane było dzisiejsze spotkanie.

> Łęguś <

Rekord klubu... ustanowiony jesienią przez zespół dziewcząt Unifreeze w meczu z Cergią w Toruniu tym samym został wyrównany przez trampkarzy.
Z najsłabszymi zespołami naszej ligi... wiosną już zagraliśmy. Trudno więc będzie w tym sezonie zbliżyć się do podobnie wysokich wyników. Poza tym, bicie rekordów klubu samo w sobie nie jest naszym celem... odbywa się nijako przy okazji... i o tym należy pamiętać wychodząc na boisko i walcząc o  ligowe
punkty.

Następny mecz nasz zespół rozegra w niedzielę 22.04 o godz. 13.00 na własnym boisku z drużyną  Olimpii Grudziądz.